Chcete mlsat zdravě? Máte rádi jablíčka? Ochutnejte naši novinku!
V souvislosti s plánovanou restrukturalizací bylo na podzim loňského roku vysazeno 32 hektarů nových jabloní na plochách v Klopině.
Využití originálního jablečného papíru a vložení taháku do obalu dopomohly trojici žáků 8. B třídy litovelské Základní školy Jungmannova 655 k vítězství v soutěži Fit s müsli.
Natáčet spot v nádherných sadech podhůří Jeseníků znamenalo ocitnout se v kouzelné Středozemi.
Bývalá vrcholová sportovkyně Kateřina Neumannová nemá ráda škatulkování. A to ani v životním stylu, ani ve svém jídelníčku.
Představitelka "Blbé blondýny" Iva Pazderková má postavu, kterou jí leckterá žena může závidět. V jídle se ale příliš neomezuje, i když je přísnou vegetariánkou. Na finálovém večeru charitativního projektu „Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“ na sebe oblíbená herečka prozradila, že je velkým žroutem, který jídlo miluje
Ačkoliv by to do půvabné herečky s ideálními mírami málokdo řekl, má velmi kladný vztah k jídlu. Miluje nejrůznější sladké a slané pochoutky a plným douškem si je užívá každoročně během vánočních svátků. Jak je možné, že to na její postavě není poznat? Drží osvědčenou "psí dietu".
Většina z nás v lednu úpí, že nemůže zapnout oblíbené kalhoty. K těm více šťastným patří moderátorka Lejla Abbasová. Během svátků má takový kalup, že nestíhá přibírat.