Tereza Brodská

Ačkoliv by to do půvabné herečky s ideálními mírami málokdo řekl, má velmi kladný vztah k jídlu. Miluje nejrůznější sladké a slané pochoutky a plným douškem si je užívá každoročně během vánočních svátků. Jak je možné, že to na její postavě není poznat? Drží osvědčenou "psí dietu".

Jako panička dvou temperamentních psíků, totiž nesmí nikdy zahálet. Pravidelné venčení v čilém tempu vydá za hodiny v posilovně. A tak se Tereza Brodská nemusí v jídle omezovat, jak se nechala slyšet v průběhu finálového večera charitativního projektu „Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“.

„Před svátky na žádné diety ani speciální režim nenajíždím. Šlo by mi to asi jen těžko, protože mám k jídlu veskrze pozitivní vztah. Jsem velký gurmet ve spojení s gurmánem, což je doslova zabijácká kombinace", popisuje Tereza. „Podobně to má i celá moje rodina, a tak jsou největší svátky roku nejen ve znamení společného setkávání, ale i hodování", dodává. 

Mohlo by se zdát, že u herečky doma následuje v lednu hubnoucí šílenství, ale není tomu tak. Váhu moc řešit nemusí, protože přijaté kalorie vykompenzuje aktivním pohybem. Tereza Brodská dopřává svým psíkům vydatné procházky. Konrád - kuriózní kříženec plemen husky a čivava a lovecká fena Elsa si je opravdu užívají. „Na procházku se psy chodím třikrát denně, takže všechny jídelní prohřešky hravě vychodím. Snažím se, aby náš jídelníček byl pestrý, plný ovoce a zeleniny, ale nakonec to stejně vždy vyhraje tradiční svíčková", říká Brodská.

Snídaně ovšem probíhají podle zásad zdravé výživy. „Celá naše rodina miluje ke snídani müsli, tudíž si ho všichni dáváme každý den", nechala se slyšet herečka a byla potěšena, když se dozvěděla, že hlavním partnerem projektu „Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou" je společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Produktové portfolio tohoto výrobce respektuje aktuální trendy moderní zdravé výživy. Ve výrobě jsou zpracovávány pouze kvalitní přírodní suroviny. Hlavní složkou je sušené ovoce doplněné o nejrůznější cereálie, semínka a oříšky. Velká část ovoce, především jablka, jsou pěstována ve vlastních sadech a následně šetrně zpracovávána ve vlastní sušárně.

Tyčinky Fit jsou v prodeji v široké paletě druhů, chuťových variací, v klasické i bio kvalitě a jsou oblíbeným a prospěšným doplňkem pestré a vyvážené stravy.