Iva Pazderková

Představitelka "Blbé blondýny" Iva Pazderková má postavu, kterou jí leckterá žena může závidět. V jídle se ale příliš neomezuje, i když je přísnou vegetariánkou. Na finálovém večeru charitativního projektu „Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“ na sebe oblíbená herečka prozradila, že je velkým žroutem, který jídlo miluje

Zároveň ale také propadla pravidelnému sportování, a tak se podle vlastního hesla "kdo má pekáč, může mekáč" v jídle neomezuje.

„Svátky se na mně příliš negativně neprojevují. Během celého roku totiž pravidelně sportuji, a tak nemám se spalováním rychlých cukrů žádné problémy", říká Pazderková. „A ne, že bych jich během Vánoc spořádala zrovna málo. Jsem sice vegetariánka, ale třeba vánoční bramborový salát můžu po kilech. Když ale dodržujete celoroční disciplínu a navíc si aktivní pohyb užíváte, nemusíte se bát", dodává.

Sport je moje droga. Nejvíc mám ráda běhání. Je to nejlevnější varianta pohybu, která je zároveň velmi nenáročná. Nikdo se tak nemůže vymlouvat na nedostatek času. Ani já, a to už o tom něco vím", žertuje Iva. Kromě běhu má ráda i další sporty, jako je tenis nebo ping pong, který hraje se svou trenérkou. Prý je to velká dřina. Nemůže si vynachválit také návštěvy posilovny ... a samozřejmě nesmíme zapomenout ani na lásku. Těm, co se neradi zapotí, radí Iva procházky zimní krajinou se svařeným vínem jako vrcholovou prémií.

Navzdory náročnému pracovnímu programu se snaží stravovat zdravě. Farmářské a biopotraviny jsou pro ní běžnou součástí jídelníčku. Za větší dietní prohřešek považuje fakt, že nezvládá snídat. Snaží se to ale vynahradit zdravými svačinkami ve formě müsli tyčinek.

„Ideálně se hodí třeba v případě, kdy nestíhám a jdu sportovat. Tyčinky představují vynikající zdroj pomalu se uvolňující energie v dostatečném množství. Navíc mi moc chutnají. Oblíbila jsem si také značku Fit müsli, která se stala hlavním partnerem finálového večera a celého charitativního projektu Hanky Kynychové", nechala se slyšet Iva Pazderková.