Příběh tyčinky Fit

Od roku 1991 sleduje společnost ÚSOVSKO, a. s. moderní trendy výživy, respektive zdravého mlsání. Původní tyčinka Fit Šťavnatá byla vyrobena jako první svého druhu v Československu a svou popularitu si zachovala až do dnešních dní. S tím, jak se začala rozšiřovat dostupnost nových druhů sušeného ovoce, ořechů, sirupů, polev a jiných surovin, začal se rozšiřovat i sortiment našich tyčinek. Jednoduché müsli tyčinky časem doplnily velmi oblíbené tyčinky v jogurtové a kakaové polevě, tyčinky ovocné mleté v křehkém oplatku, či tyčinky na bázi datlové pasty.

 

 

K zaregistrování obchodní značky Fit dochází v roce 1995. Od roku 2012 potravinářská výroba působí pod názvem ÚSOVSKO FOOD, a. s. v obci Klopina a výroba zde probíhá na dvou automatizovaných linkách.

Hlavním krédem společnosti ÚSOVSKO FOOD, a. s. je důraz na vysokou kvalitu našich produktů. Jablka pěstovaná v našich ovocných sadech, následně zpracovaná a šetrně usušená ve vlastní moderní sušící peci, dávají všem našim výrobkům nezaměnitelnou chuť.

Potravinářská výroba je certifikována dle standardů IFS Food, RSPO a BIO, výroba müsli tyčinek je realizována podle všech platných legislativních norem a předpisů. Výrobu a distribuci vlastních výrobků značek Fit zajišťuje v České republice společnost ÚSOVSKO FOOD, a. s. se sídlem v Klopině. Pro slovenský a maďarský trh jsou naše výrobky distribuovány přes dvě sesterské potravinářské společnosti, a to ÚSOVSKO SK, s.r.o. se sídlem v Holíči a ÚSOVSKO Hungary, Kft se sídlem ve městě Komárom.

 

ŠIROKÝ VÝROBNÍ SORTIMENT - ROZMANITOST OVOCNÝCH CHUTÍ

Pod značkou Fit bylo uvedeno mnoho příchutí, mnoho nových cereálních výrobků. Značka Fit se stala korporátní, pod kterou je v současné době vedena celá skupina produktů nesoucí základní logo Fit.

Fit JOYA - je nejnovější řada tyčinek vyvinutá přesně podle přání našich zákazníků. Jejich hlavní předností je lahodná chuť podpořená křupavou, avšak delikátní strukturou. Tyčinky JOYA jsou dobrým zdrojem vlákniny. Dostupné jsou v ovocných variantách v jogurtové a kakaové polevě.

Fit SMOOTHIE - jsou tyčinky na bázi datlové pasty. Vyráběny jsou ve variantách čistě ovocných a variantách obohacených o přírodní kofein. Všechny tyčinky jsou přirozeně bezlepkové, mají vysoký podíl vlákniny a neobsahují palmový tuk. Ovocné varianty obsahují až 80 % ovocné a zeleninové složky, a naopak neobsahují žádné přidané cukry a barviva. Díky praktickému balení je ocení aktivní lidé, kteří si často nenajdou čas na zdravou svačinku, ale i sportovci a děti.

Fit müsli - plné ovoce jsou léty prověřená klasika, stálice na českém trhu. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin, obsahují vysoký podíl zdraví prospěšné vlákniny a vysoký podíl sušeného ovoce. Sušená jablka z vlastní produkce dávají těmto müsli tyčinkám nezaměnitelnou chuť. Fit müsli tyčinky jsou k  ostání bez polevy, v jogurtové či kakaové polevě a také v bezlepkové variantě.

Fit Bio müsli - si oblíbí především lidé, kteří kladou důraz na co nejautentičtější chuť a ocení šetrný přístup k hospodaření. Všechny použité ingredience jsou produkty ekologického zemědělství, tedy vyprodukovány pouze za použití přírodních látek a procesů šetrných k přírodě. Spotřebitel si může být zcela jist, že konzumuje opravdu kvalitní a zdravé biopotraviny.

Fit fruit - jsou tyčinky plné ovoce, které se skrývá mezi dvěma křehkými, na jazyku se rozplývajícími oplatky. Tyčinky mají vysoký podíl ovocné složky pohybující se okolo 50 %, i díky tomu jsou tyčinky bohatým zdrojem vlákniny. Mimo jsou tyčinky FRUIT vhodné i pro vegany a neobsahují žádný palmový tuk.

Fit go - je jedna z našich nejtradičnějších řad. Tyčinky neobsahují lepek, a tak jsou vhodné proceliaky a lidi na bezlepkové dietě. Tyčinky Fit go jsou dostupné v kakaové variantě a ovocných variantách v jogurtové polevě.

Fit sušené jablečné kostičky - Fit sušené jablečné kroužky - jsou produktem z vlastních sadů. Pro zachování maximálního obsahu prospěšných živin jsou jablka sušena ve slupce. K přípravě 100 gramů sušených jablek je použit celý kilogram jablek čerstvých. Usušený produkt je příjemně křupavý, má vysoký obsah vlákniny a je zcela bez konzervantů, umělých barviv a aromat. Sušené jablečné kostičky jsou zároveň základní surovinou pro výrobu našich Fit tyčinek.

                                                                              DOPŘEJTE TĚLU ZDRAVÍ S OVOCNOU CHUTÍ - BUĎTE PROSTĚ FIT!