Příběh tyčinky Fit

V podhůří Jeseníků jsou i běžné věci neobyčejně kouzelné.. Základem všeho je jablko, tedy dobré jablko.. Proto si je pro tyčinky Fit stejně jako regionální cereálie v nádherné podhorské oblasti pěstujeme sami. Krásná příroda a skvělí lidé ručí za kvalitu tyčinek každý okamžik od květu úžasných jabloní, až po finální zabalení voňavé tyčinky.

Od  roku 1991 sleduje společnost  ÚSOVSKO a.s.  moderní  trendy  výživy, respektive zdravého mlsání. Původní tyčinka Fit šťavnatá byla vyrobena jako první v Československu a stále je populární.  S tím, jak se rozšiřovaly možnosti nákupu nových druhů sušeného ovoce, rozšiřovala se i výrobní řada müsli tyčinek. Pořízením nové technologie polévacího zařízení, byla zahájena výroba müsli tyčinek v kakaové nebo jogurtové polevě.

K zaregistrování obchodní značky Fit dochází v roce 1995.

Od roku 2012 potravinářská výroba působí pod názvem ÚSOVSKO FOOD a.s. v obci Klopina a výroba zde probíhá na dvou plně automatizovaných linkách.

Hlavním krédem společnosti ÚSOVSKO FOOD a.s. je vysoká kvalita.      Jablka pěstovaná v našich ovocných sadech, následně šetrně zpracovaná ve vlastní sušárně a na vlastních moderních linkách,        dávají všem Fit výrobkům nezaměnitelnou chuť. 

Potravinářská výroba je držitelem certifikátů IFC a Bio certifikátu - výroba müsli tyčinek je realizována podle nejnovějších a nejpřísnějších norem a předpisů. Výrobu a distribuci vlastních výrobků značek Fit zajišťuje v České republice společnost ÚSOVSKO FOOD a.s. se sídlem            v Klopině. Na Slovensku a v Maďarsku distribuční služby poskytují dvě sesterské potravinářské společnosti, a to ÚSOVSKO SK, s.r.o. se sídlem          v Holíči a ÚSOVSKO Hungary, Kft se sídlem v Komáromu.

 

ŠIROKÝ VÝROBNÍ SORTIMENT - ROZMANITOST OVOCNÝCH CHUTÍ

Pod značkou Fit bylo uvedeno mnoho příchutí, mnoho nových cereálních výrobků. Značka Fit se stala korporátní, pod kterou je v současné době vedena celá skupina produktů nesoucí základní logo Fit.

Fit müsli - müsli tyčinky plné ovoce nesoucí tuto značku poskytují mnohé benefity. Jsou vyrobeny jen z těch nejlepších přírodních surovin a obsahují vysoký podíl zdraví prospěšné vlákniny a vysoký podíl sušeného ovoce. Sušená česká jablka z našich ovocných sadů dávají této müsli tyčince nezaměnitelnou sladkokyselou chuť. Fit müsli tyčinky jsou vyráběny bez polevy, v jogurtové či kakaové polevě a v bezlepkové variantě.

Fit Bio müsli - vyznavači biostravy jistě ocení tyčinky Fit Bio müsli. Všechny ingredience v nich obsažené jsou produktem eekologického hospodářství, zcela bez použiití syntetickcýh hnojiv a pesticidů. Takže spotřebitel si může být zcela jist, že konzumuje opravdu kvalitní a zdravé biopotraviny.

Fit fruit - müsli tyčinka Fit fruit je chuťově bohatá na ovocnou náplň, skrývající se mezi dvěma lehkými, na jazyku se rozplývajícícmi oplatkami. Má mimořádně vysoký podíl ovocné složky, který se pohybuje, v závislosti na variantě - od 41,5 % do 51 %.

Fit go - pokud Vy nebo Vaši  blízcí patříte mezi celiaky i pro Vás je připraven zdravý pamlsek bez lepku v podobě  bezlepkových tyčinek Fit go, a to v kakaové variantě či ovocné s jogurtovou polevou.

Fit Challenger - cereální tyčinky vyšší energetické hodnoty. Tyto zdravé pochoutky oživí Váš jídelníček a podpoří Vaše zdraví díky obsahu vlákniny, vitamínů, minerálů a stopových prvků. Jsou vyváženým zdrojem dlouho a rovnoměrně se uvolňující energie.

Fit PROTEIN - díky vysokému podílu kvalitních proteinů tyčinky dobře zasytí a zároveň podpoří růst svalové hmoty. Obsažené sacharidy navíc dodají potřebnou energii, aby tělo mohlo zvládat nejen oblíbené sportovní aktivity, ale i celodenní shon.

Fit SMOOTHIE - müsli tyčinky Fit SMOOTHIE obsahují více než 80 % ovocné a zeleninové složky. Jsou přirozeně bezlepkové a majíé vysoký podíl vlákniny. Tyčinky neobsahují palmový tuk, ani žádné další přidané cukry a tuky. Díky praktickému balení je ocení aktivní lidé, kteří si často nenajdou čas na zdravou svačinku, sportovci, ale i děti. Vzhledem k sofistikovanému složení splňují požadavky tzv. pamlskové vyhlášky.

Fit sušené jablečné kostičky - Fit sušené jablečné kroužky - pro zachování maximálního obsahu prospěšných živin jsou jablka sušena ve šlupce.                   K přípravě 100 gramů sušeného produktu je použit celý kilogram česrtvých jablek. Usušený produkt je příjemně křupavý, obsahuje totiž maximálně 5 % vody, má vysoký obsah vlákniny a je zcela bez konzervantů, umělých barviv a aromat. Sušené jablečné kostičky jsou zároveň základní suroviinou pro výrobu müsli tyčinek Fit.

                                                                              DOPŘEJTE TĚLU ZDRAVÍ S OVOCNOU CHUTÍ - BUĎTE PROSTĚ FIT!