Příběh tyčinky Fit

V podhůří Jeseníků jsou i běžné věci neobyčejně kouzelné… Základem všeho je jablko, tedy dobré jablko... Proto si je pro tyčinky Fit v nádherné podhorské oblasti sami pěstujeme a zpracováváme. Krásná příroda a skvělí lidé ručí za kvalitu tyčinek každý okamžik od květu jabloní, až po finální zabalení lahodné tyčinky.

 

Od roku 1991 sleduje společnost ÚSOVSKO, a. s. moderní trendy výživy, respektive zdravého mlsání. Původní tyčinka Fit Šťavnatá byla vyrobena jako první svého druhu v Československu a svou popularitu si zachovala až do dnešních dní. S tím, jak se začala rozšiřovat dostupnost nových druhů sušeného ovoce, ořechů, sirupů, polev a jiných surovin, začal se rozšiřovat i sortiment našich tyčinek. Jednoduché müsli tyčinky časem doplnily velmi oblíbené tyčinky v jogurtové a kakaové polevě, tyčinky ovocné mleté v křehkém oplatku, či tyčinky na bázi datlové pasty.

K zaregistrování obchodní značky Fit dochází v roce 1995. Od roku 2012 potravinářská výroba působí pod názvem ÚSOVSKO FOOD, a. s. v obci Klopina a výroba zde probíhá na dvou automatizovaných linkách.

Hlavním krédem společnosti ÚSOVSKO FOOD, a. s. je důraz na vysokou kvalitu našich produktů. Jablka pěstovaná v našich ovocných sadech, následně zpracovaná a šetrně usušená ve vlastní moderní sušící peci, dávají všem našim výrobkům nezaměnitelnou chuť.

Potravinářská výroba je certifikována dle standardů IFS Food, RSPO a BIO, výroba müsli tyčinek je realizována podle všech platných legislativních norem a předpisů. Výrobu a distribuci vlastních výrobků značek Fit zajišťuje v České republice společnost ÚSOVSKO FOOD, a. s. se sídlem v Klopině. Pro slovenský a maďarský trh jsou naše výrobky distribuovány přes dvě sesterské potravinářské společnosti, a to ÚSOVSKO SK, s.r.o. se sídlem v Holíči a ÚSOVSKO Hungary, Kft se sídlem ve městě Komárom.

 

ŠIROKÝ VÝROBNÍ SORTIMENT - ROZMANITOST OVOCNÝCH CHUTÍ

Pod značkou Fit bylo uvedeno mnoho příchutí, mnoho nových cereálních výrobků. Značka Fit se stala korporátní, pod kterou je v současné době vedena celá skupina produktů nesoucí základní logo Fit.

Fit JOYA - je nejnovější řada tyčinek vyvinutá přesně podle přání našich zákazníků. Jejich hlavní předností je lahodná chuť podpořená křupavou, avšak delikátní strukturou. Tyčinky JOYA jsou dobrým zdrojem vlákniny. Dostupné jsou v ovocných variantách v jogurtové a kakaové polevě.

Fit SMOOTHIE - jsou tyčinky na bázi datlové pasty. Vyráběny jsou ve variantách čistě ovocných a variantách obohacených o přírodní kofein. Všechny tyčinky jsou přirozeně bezlepkové, mají vysoký podíl vlákniny a neobsahují palmový tuk. Ovocné varianty obsahují až 80 % ovocné a zeleninové složky, a naopak neobsahují žádné přidané cukry a barviva. Díky praktickému balení je ocení aktivní lidé, kteří si často nenajdou čas na zdravou svačinku, ale i sportovci a děti.

Fit müsli - plné ovoce jsou léty prověřená klasika, stálice na českém trhu. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin, obsahují vysoký podíl zdraví prospěšné vlákniny a vysoký podíl sušeného ovoce. Sušená jablka z vlastní produkce dávají těmto müsli tyčinkám nezaměnitelnou chuť. Fit müsli tyčinky jsou k  ostání bez polevy, v jogurtové či kakaové polevě a také v bezlepkové variantě.

Fit Bio müsli - si oblíbí především lidé, kteří kladou důraz na co nejautentičtější chuť a ocení šetrný přístup k hospodaření. Všechny použité ingredience jsou produkty ekologického zemědělství, tedy vyprodukovány pouze za použití přírodních látek a procesů šetrných k přírodě. Spotřebitel si může být zcela jist, že konzumuje opravdu kvalitní a zdravé biopotraviny.

Fit fruit - jsou tyčinky plné ovoce, které se skrývá mezi dvěma křehkými, na jazyku se rozplývajícími oplatky. Tyčinky mají vysoký podíl ovocné složky pohybující se okolo 50 %, i díky tomu jsou tyčinky bohatým zdrojem vlákniny. Mimo jsou tyčinky FRUIT vhodné i pro vegany a neobsahují žádný palmový tuk.

Fit go - je jedna z našich nejtradičnějších řad. Tyčinky neobsahují lepek, a tak jsou vhodné proceliaky a lidi na bezlepkové dietě. Tyčinky Fit go jsou dostupné v kakaové variantě a ovocných variantách v jogurtové polevě.

Fit sušené jablečné kostičky - Fit sušené jablečné kroužky - jsou produktem z vlastních sadů. Pro zachování maximálního obsahu prospěšných živin jsou jablka sušena ve slupce. K přípravě 100 gramů sušených jablek je použit celý kilogram jablek čerstvých. Usušený produkt je příjemně křupavý, má vysoký obsah vlákniny a je zcela bez konzervantů, umělých barviv a aromat. Sušené jablečné kostičky jsou zároveň základní surovinou pro výrobu našich Fit tyčinek.

                                                                              DOPŘEJTE TĚLU ZDRAVÍ S OVOCNOU CHUTÍ - BUĎTE PROSTĚ FIT!