Lejla Abbasová

Většina z nás v lednu úpí, že nemůže zapnout oblíbené kalhoty. K těm více šťastným patří moderátorka Lejla Abbasová. Během svátků má takový kalup, že nestíhá přibírat.

Zastaví se až těsně přes silvestrovskými oslavami a jedno či dvoudenní hřešení v jídle se na ní nestačí projevit. Jak se svěřila na finálovém večeru charitativního projektu „Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“ ve formě se udržuje především pravidelným cvičením. Život si bez něj nedovede představit nejen po fyzické stránce, ale i co se psychiky týká. Pohyb jí prostě udržuje nahoře!

„V posledních letech jsem si zvykla pravidelně cvičit. Baví mě to a naplňuje dobrým pocitem" popisuje Lejla. „Když občas vynechám, byť jen třeba na tři týdny, hned je to vidět. A to nemyslím jen po fyzické stránce, ale i vnitřně. Člověk má pocit, jako by psychicky trochu upadal", pokračuje.

Moderátorka si ale dokonalou postavu neudržuje jen cvičením. Své dělá i aktivní pohyb a péče o tříletého syna. Abbasová se nezastaví ani během Vánoc, kdy si většina z nás užívá klid, lenošení a pořádnou dávku laskomin. „Několik posledních roků máme na Vánoce šílený kalup. Díky maratonu návštěv, cestování tam a zpět a vaření se rozhodně nemusím bát, že by se má váhová křivka posunula nějak drasticky nahoru. Vnitřně se uklidním zhruba někdy před Silvestrem, a to už mi na sváteční obžerství příliš času nezbývá", vysvětluje Lejla.

Vzhledem k tomu, že hlavním partnerem charitativního projektu "Hejbejte se a tancujte s Hankou Kynychovou" se stala značka Fit müsli, zná produktové portfolio tohoto českého výrobce, který respektuje aktuální trendy moderní zdravé výživy. Tyčinky Fit müsli v široké paletě druhů, chuťových variací, v klasické i bio kvalitě jsou oblíbeným a prospěšným doplňkem pestré a vyvážené stravy